Proiect ,, Diferiti, dar egali "

Curpins în CAER 2023-632, CAER 2018-1495 CAER 2019-539, CAER 2020-637

Discuţiile lui CHELARIU MIHAELA (9)

Discuţii care au primit răspuns (9) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Am participat cu multa deschidere si interes la activitatile din proiect- 2010-2011.…"

CHELARIU MIHAELA a răspuns Iun 3, 2014 lui O noua editie a Proiectului ,, Diferiti, dar egali " in CAEN in anul scolar 2016-2017 . Ce activitati ar mai trebui sa includem in proiect ?

17 Sep 18, 2016
Răspunsul lui Hemen Carmen-Maria

"Ati avut activitati interesante...sper sa fiti aprobati. Succes in continuare."

CHELARIU MIHAELA a răspuns Aug 12, 2010 lui Va rog sa votati proiectul international ,, Diferiti, dar egali " in competitia nationala Tara lui Andrei

4 Aug 18, 2010
Răspunsul lui Gîrbea Tatiana

"va salut din nou! Deoarece am trimis materialele pentru simpozion la sfarsitul lunii…"

CHELARIU MIHAELA a răspuns Apr 30, 2010 lui Dragi parteneri va rog sa cititi aceasta discutie de pe forum pentru o mai buna colaborare .

21 Mai 20, 2010
Răspunsul lui Stoica Natalia

"inca o data sunt impresionata de modul original si de seriozitatea proiectului. Am v…"

CHELARIU MIHAELA a răspuns Apr 25, 2010 lui Concursul international Invierea Domnului si renasterea spirituala a intregii umanitati

2 Apr 25, 2010
Răspunsul lui CHELARIU MIHAELA

"pana la ce data trebuiesc trimise materialele pentru sesiunea de referate si comunic…"

CHELARIU MIHAELA a răspuns Mar 28, 2010 lui Dragi parteneri va rog sa cititi aceasta discutie de pe forum pentru o mai buna colaborare .

21 Mai 20, 2010
Răspunsul lui Stoica Natalia

"Am vizionat aspectele privind vernisajul expozitie. Foarte interesant. Mi-a placut m…"

CHELARIU MIHAELA a răspuns Mar 13, 2010 lui Vernisajul expozitiei internationale .

12 Mar 18, 2010
Răspunsul lui pirlog mariana

"Am trimis lucrarile pentru expozitie, apoi am postat pe site imaginile scanate ale a…"

CHELARIU MIHAELA a răspuns Mar 8, 2010 lui Dragi parteneri va multumim ca v-ati alaturat proiectului international ,, Diferiti, dar egali " . Va rugam sa scrieti aici pe forum daca aveti nelamuriri in privinta modului cum puteti posta pe site

3 Mar 9, 2010
Răspunsul lui NANU VIOLETA EMA

"sunt cateva lucrari colective facute cu prichindeii mei de 4-5 ani. Sunt incantata d…"

CHELARIU MIHAELA a răspuns Mar 4, 2010 lui Bine ati venit pe siteul proiectului international ,, Diferiti, dar egali " dragi parteneri .

2 Mar 4, 2010
Răspunsul lui CHELARIU MIHAELA

"sper ca aici trebuie postate pozele,instantaneele cu MAGIA IERNII...."

CHELARIU MIHAELA a răspuns Mar 4, 2010 lui Bine ati venit pe siteul proiectului international ,, Diferiti, dar egali " dragi parteneri .

2 Mar 4, 2010
Răspunsul lui CHELARIU MIHAELA